Filtreeri postitusi

Mängu kaudu õppimine

Kõik vanemad tahavad, et nende laps oleks tark, tubli ja edukas. Kuidas aga tagada, et lapsel tekiks huvi ise õppida ja maailma enda ümber avastada? Mitmed spetsialistid leiavad, et vastuseks on mänguline lähenemine ehk õppimine mängu kaudu. Vaatamegi allpool lähemalt, milliseid uuringuid on sel teemal läbi viidud ja mis nende tulemused näitavad.
Loe lisaks

Nupu pääses Ajujahi konkursil 10 parima hulka

Selgusid 2020/2021 Ajujahi hooaja 10 parimat meeskonda. Saame rõõmuga teatada, et ka Nupu tooted jõudsid parimate hulka. Teleekraani vahendusel saad Nupu ja teiste tiimide teekonnale kaasa elada alates 8-ndast aprillist TV3-s. 
Loe lisaks

Nutiseadmete mõju aju arengule

Laste ajud tahavad pidevat sisendit ja väljakutset -  seega hakkab neil kiiresti igav. Lapsevanema kohustuste nimekiri on lõputu - lastega tegelemise asemel on nii lihtne ja kiire nad mõne ekraani ette naelutada. See on inimlik ja igati mõistetav. Kuid milline mõju võib olla nutiseadmetel lapse arengule?
Loe lisaks

Montessori-sõbralikud mänguasjad

Montessori pedagoogika tugineb lapse loomulikul arengul ja teadmisjanul. Meetodi tähtsaim omadus on austus lapse ja lapsepõlve vastu. Lapse keskkond (sh mänguasjad) peavad toetama lapse iseseisvust ja arengut.(*) Nupu tahvel koos postrite ja magnetite komplektidega vastavad enamikele Montessori põhimõtetele.
Loe lisaks

Arhiiv