Filtreeri postitusi

Lapse jõukohane arendamine ja motiveerimine - intervjuu eripedagoogidega 

Lapsed arenevad üldjuhul iseenesest. Lapsevanema ülesanne on luua seda arengut toetav keskkond ning pakkuda lapsele jõukohaseid, kuid samal ajal arendavaid tegevusi. 

Rääkisime eripedagoogidega nende tööst, lapsevanema rollist lapse arendamisel, erinevatest äärmustest, laste motivatsioonist, ähvardamisest ja meelitamisest.

Loe lisaks

Väikelapse kõrvalt töötamine - intervjuu ema, coach'i ja sisuloojaga

"Kas, millal ja kuidas pärast lapse sündi tööle naasta?" küsimused on tuttavad ilmselt kõigile kodustele lapsevanematele. Kindlasti sõltuvad vastused nii inimesest, tema soovidest, olukorrast kui ka võimalustest. Igaüks peab leidma endale sobivaima tee. 

Uurisime coach'ilt, sisuloojalt ja praeguseks 2-aastase Camilla emalt Liisa-Maria Connorilt, milline oli tema kogemus beebi kõrvalt töötamisel ning milliseid soovitusi on tal töö, laste ja muu elu ühildamiseks. 

Loe lisaks

Lasteaeda minek - intervjuu alushariduse pedagoogiga

Suve teine pool tähendab paljude perede jaoks ka lasteaeda minekuks valmistumist. Vanemad, kelle lapsed lähevad esimest korda lasteaeda, võivad olla veidi ärevad või murelikud. Vanemad, kelle lapsed lähevad lasteaeda tagasi, ilmselt põnevil. Rääkisime alushariduse pedagoog Hele Reinsaluga nii lasteaeda minekuks valmistumisest, vanemate muredest, lõunaunedest kui ka sellest, mida teha, kui laps lasteaeda minna ei taha.

Loe lisaks

Arhiiv