Tere!

Tore, et oled jõudnud Nupu lehele ja tunned meie ja toodete vastu huvi! Oleme Dagmar ja Karol - kaks sõbrannat, kes on otsustanud õppimise nii lastele kui ka lapsevanematele põnevaks teha. Pakume läbimõeldud ning tervikliku süsteemina toimivaid esteetilise välimusega õppevahendeid, mis võimaldavad lastel lõbusal viisil omandada laiapõhjalisi teadmisi, arendada loovust ja kasvatada õpihimu.
Foto: Oleg Hartsenko

Kuidas Nupu tooted alguse said?

Kui Dagmar hakkas oma 2-aastasele tütrele värve õpetama, ei leidnud ta tooteid, mis võimaldaksid seda loovalt ja kaasahaaravalt teha. Seejärel otsustas ta osta värvilised paberid, teha ümbrikud, lõigata paberitest huvitavad kujud ning lasta lapsel kujundid vastava värviga ümbrikusse sobitada. Et kõik kohad pabereid täis ei oleks, otsustas ta ümbrikud kinnitada mõne tugevama aluse peale. Siis tuli mõte, et selline toode võiks olla esteetilisem ja korrektsem ning kui juba endale vajalik ja ilus toode teha, võiks neid ka teistele pakkuda. Dagmar pöördus oma sõbranna Karoli poole, kes omab trükitööstuses pikaajalist kogemust ning ei ütle kunagi ära heast arenguvõimalusest. Mitmete arutelude tulemusel jõutigi mitmefunktsioonilise magnettahvlini - et toote abil saaks õpetada mitmeid oskusi ja teadmisi erinevates vanusegruppides lastele ning see oleks ka vastupidav ja kauakestev. Hiljem arendati ka välja otse seinale kinnitatava postriga komplektid, et pakkuda võimalust ka ilma magnettahvlita magneteid sorteerida ja uusi teadmisi omandada. 

Miks soetada lapse arendamiseks just Nupu arendavad mänguasjad?

Nupu tooted pakuvad lastele uusi teadmisi. Arendavaid tooteid on turul palju, kuid vähem on neid, mis avardaksid silmaringi ja aitaksid omandada uusi teadmisi mängulisel viisil. Tooted on põhjalikult läbi mõeldud ning enamasti elutruud. Kõik tooted on välja arendatud ja toodetud Eestis - seega on need eetilised ja väiksema keskkonnajäljega. 

Mida peame oma tegevustes oluliseks?

Kõik meie väärtused kajastuvad nii meeskonnaliikmete isiklikul kui ka organisatsiooni toimimise tasandil, samuti toodete arendamisel ja tootmisel ning klientidele pakutavas.

  • Loovus

Meie ettevõtte olulisim väärtus. Loovusest on meie tooted alguse saanud ning ühtlasi on see üks tähtsamaid oskusi, mida oma toodetega lastes arendada soovime.

  • Terviklikkus

Meie tooted on terviklikud nii sisus kui ka vormis. Õppimissüsteem kasvab koos lapsega ning võimaldab arendada erinevaid oskusi ja teadmisi. Toodete disain on samuti läbimõeldud ja terviklik - tahvel võimaldab hoiustada erinevate teemadega plakateid ning magneteid ühes kohas

  • Rõõm arengust

Peame oluliseks, et pidev arenemine oleks põnev ja huvitav nii töötajatele, organisatsioonile kui ka klientidele ja meie toodete kasutajatele (lastele). Õppimine ei tohi olla tüütu kohustus.

  • Koostöö

Usume, et ühiselt tegutsedes jõuab kaugemale. Õpime pidevalt ümbritsevatelt inimestelt, tarnijatelt, partneritelt. Oleme avatud erinevateks koostööprojektideks. Meie tooted võimaldavad vanemal ja lapsel koos tegutseda.

Kus Nupu tooted valmivad?

Nupu arendavad mänguasjad valmistatakse ja komplekteeritakse Eestis. Kasutame kvaliteetseid tooraineid ning eetilisi partnereid.