Postri ja magnetite komplekt erinevate aastaaegade ning nende juurde kuuluvate sümbolite/esemete õppimiseks.
Lisa ostukorvi
27,90 €

Poster on trükitud uuele materjalile Yupo Tako. Poster nakkub siledatele pindadele terves ulatuses, enam ei ole postri tagaküljel magnetribasid vaja. Magnetid nakkuvad omakorda postri all oleva magnetilise pinna külge. Poster on eemaldatav ja uuesti kinnitatav.

Komplektis sisaldub
  • 1 poster (410mm x 680 mm). Materjal: Yupo Tako
  • 24 magnetit
  • Puuvillane hoiustamiskott magnetitele

Kuidas magneteid vastavalt sorteerida?

1. Kinnita poster Nupu magnettahvlile.     

Postri saad paigutada ka muudele magnetilistele pindadele. NB! Piltidel olev raam (magnettahvel) ei kuulu komplekti. Puhasta ja kuivata hoolikalt pind, kuhu postri paigaldad. Seejärel eemalda postri tipust tagapaber umbes 2 cm ulatuses ja kinnita postri tipp tahvlile. Eemalda vähehaaval tagapaber ja silu samal ajal postrit järk-järgult vastu tahvlit. Kui postri taha jäävad õhumullid, eemalda vajalik osa postrist ja silu uuesti.

2. Paiguta magnetid postrile sobivasse kohta.

3. Magneteid saad hoiustada komplektis leiduvas puuvillases kotis.

4. Postreid saad hoiustada Nupu õppetahvli tagumisel küljel. Nii saad mugavalt komplekte vahetada või kasutada tahvlit vahepeal ka joonistamiseks või märkmete tegemiseks.

NB! Kui tolm või puru on postri nakkuvust vähendanud, puhasta nakkuv pool niiske lapiga.

Hoiatus! Sisaldab väikeseid osakesi. Lämbumisoht. Kasutada ainult täiskasvanu otsese järelevalve all. Hoida magneteid alla 3-aastastele lastele kättesaamatus kohas. Sisaldab magneteid. Allaneelatud magnetid võivad soolestiku külge jääda ja põhjustada tõsiseid vigastusi. Magnetite allaneelamise korral pöörduda koheselt arsti poole.

Välja arendatud ja toodetud Eestis.