Õppekaardid erinevate Eestis peetavate talu- ja koduloomade tundmaõppimiseks. Kaartide esiküljel on looma pilt ja liiginimi. Tagaküljel on looma kohta käiv informatsioon.
Lisa ostukorvi
12,90 €
Komplektis sisaldub:
  •  21 õppekaarti (lammas, siga, lehm, pull, küülik, koduhani, kodukits, kana, kukk, hobune, koer, kass, kalkun, hamster, merisiga, viirpapagoi, kuldkala, kodupart, kodurott, tšintšilja, koduhiir);
  • mängujuhis.

Mäng "Kogu kaarte"

Kaartide tagaküljel on iga looma kohta toodud välja huvitavaid fakte, sh numbrilised näitajad nagu pikkus, kaal, eluiga, poegade arv ja tiinuse kestus. Nende numbritega saab mängida vahvat mängu, et info veelgi kiiremini selgeks saaks.

Vanus: 4+

Mängijate arv : 2-6

Mängu käik:

1. Kõik kaardid jagatakse mängijate vahel võrdselt ära. Kui kaarte võrdselt ei jagu, jäetakse ülejäänud kaardid juhuslikult kõrvale.

2. Alustab noorim mängija. Mäng käib päripäeva. Alustav mängija valib ühe kaardi, mida esialgu teistele ei näita ja lausub tagaküljel oleva ühe numbrilise karakteristiku - pikkus, kaal, eluiga, tiinuse kestus või poegade arv. Karakteristiku numbriline väärtus jäetakse esialgu ütlemata. Seejärel valivad ülejäänud mängijad samuti käest ühe kaardi. Kõik mängijad käivad kaardi korraga keskele ning see mängija, kelle kaardil oli nimetatud karakteristik kõige suurema väärtusega, saab kõik kaardid endale. Kaardid asetatakse mängija ette maha ja teistes ringides neid uuesti kasutada ei saa.

* Numbrivahemike puhul vaadatakse suurimat numbrit. Pikkuse puhul ei arvestata saba pikkust.

* Juhul, kui suurim number eri mängijate kaartidel kordub, jagatakse kaardid võrdselt nende mängijate vahel ära. Kui kaardid võrdselt ei jagu, jäetakse üle jäänud kaardid mängust välja.

3. Seejärel on kord järgmise mängija käes, kes valib ühe kaardi ning karakteristiku, mille põhjal kaarte võrdlema hakatakse.

4. Mäng kestab seni, kuni kõigil mängijatel on kaardid käest otsas. Võidab see, kelle ees laual on mängu lõpuks kõige rohkem kaarte.Arendatud ja toodetud Eestis