Kui sa loeksid iga päev 5 lehekülge raamatut, siis mitu lehekülge jõuaksid sa nädalaga ehk 7 päevaga loetud? Aga 4 nädalaga? Õpi selgeks korrutustabel ja saadki teada!

Läbi müüdud

Komplektis sisaldub

  • 1 poster (400mm x 500 mm). Materjal: ferromagnet
  • 108 magnetit. Materjal: lamineeritud paber* + 1mm köitepapp* + magnet
  • kahepoolne teip postri pinnale kinnitamiseks
  • Puuvillane hoiustamiskott magnetitele

* FSC , elementaarkloorivaba, mänguasjade ohutussertifikaat, raskemetallivaba, toidu ohutussertifikaat

Paigaldamine

1. Rulli postrit vastupidised suunas kui see pakis oli, et poster sirgeks tõmbuks.

2. Puhasta sein või pind, kuhu kinnitad postri.

3. Eemalda teibiruutudelt esmalt 1 kleeps ning paigalda teibid postrile võimalikult äärtesse.

4. Eemalda postrile kinnitatud teipidelt teised kleepsud ning paiguta poster seinale. Pane paika esmalt ülemine äär, seejärel silu tugevalt vastu seina.

Postri eemaldamiseks võta esmalt ettevaatlikult poster teibi küljest lahti nii, et teibitükid jäävad seina peale. Seejärel eemalda teibitükid seinalt aeglaselt ja ettevaatlikult.  

Hoiatus! Sobib ainult veekindlatele pindadele. Ära tõmba postrit ega teipi järsult seina küljest lahti. Võib eemaldamisel pindu kahjustada.


Magnetiline korrutustabel on hea vahend kinnistamiseks. Esmalt saad vaadata tehet, otsida tabelist tehte õige vastuse ning tehte sellele asetada. Seejärel, kui tehted on vastuste peale asetatud, saad uuesti vaadata tehet, öelda õige vastuse ning tehtemagnetit postrilt eemaldades kontrollida, kas vastus oli õige. Kõikide ruutude katmise ülesanne tekitab lastes hasarti ning sel viisil jääb korrutustabel kergesti pähe.

Jaga oma nupukaid tegemisi ja saavutusi
Hoiatus! Sisaldab väikeseid osakesi. Lämbumisoht. Kasutada ainult täiskasvanu otsese järelevalve all. Hoida magneteid alla 3-aastastele lastele kättesaamatus kohas. Sisaldab magneteid. Allaneelatud magnetid võivad soolestiku külge jääda ja põhjustada tõsiseid vigastusi. Magnetite allaneelamise korral pöörduda koheselt arsti poole.

Toodetud Eestis