Õppekaardid Eestis paiknevate metsloomade tundmaõppimiseks. Kaartidega on võimalik mängida ka mängu "Kogu kaarte", et loomad ja nende kohta käiv infomatsioon kiiremini selgeks saaksid.

TRÜKITUD VEEKINDLALE KIVIPABERILE
Lisa ostukorvi11,90 €

NB! Tarneaeg 1 nädal 


Komplektis sisaldub

  • 26 metslooma õppekaarti. Loomad: pruunkaru, hunt, harilik orav, valgejänes, metssiga, punarebane, euroopa metskits, harilik ilves, põder, saarmas, kärp, nirk, mäger, kährikkoer, siil, euroopa mutt, halljänes, põhja-nahkhiir, hallhüljes, rändrott, mets-karihiir, vesimutt, punahirv, tuhkur, pisihiir, metsnugis.

Mäng "Kogu kaarte"

Kaartide tagaküljel on iga looma kohta toodud välja huvitavaid fakte, sh numbrilised näitajad nagu pikkus, kaal, eluiga, poegade arv ja tiinuse kestus. Nende numbritega saab mängida vahvat mängu, et info veelgi kiiremini selgeks saaks. 

Vanus: 4+

Mängijate arv : 2-6

Mängu käik:

1. Kõik kaardid jagatakse mängijate vahel võrdselt ära. Kui kaarte võrdselt ei jagu, jäetakse ülejäänud kaardid juhuslikult kõrvale. 

2. Alustab noorim mängija. Mäng käib päripäeva. Alustav mängija valib ühe kaardi, mida esialgu teistele ei ütle ja lausub tagaküljel oleva ühe numbrilise karakteristiku - pikkus, kaal, eluiga, tiinuse kestus või poegade arv. Karakteristiku numbriline väärtus jäetakse esialgu ütlemata. Seejärel valivad ülejäänud mängijad samuti käest ühe kaardi. Kõik mängijad käivad kaardi korraga keskele ning see mängija, kelle kaardil oli nimetatud karakteristik kõige suurem väärtusega, saab kõik kaardid endale.

* Numbrivahemike puhul vaadatakse suurimat numbrit. Pikkuse puhul ei arvestata saba pikkust. Tiinuse puhul ei arvestata latentset perioodi. Eluea puhul ei arvestata vangistust. 

* Juhul, kui suurim number eri mängijate kaartidel kordub, segatakse väljakäidud kaardid ja jagatakse juhuslikult nende mängijate vahel ära.

3. Seejärel on kord järgmise mängija käes, kes valib ühe kaardi ning karakteristiku, mille põhjal kaarte võrdlema hakatakse.

4. Mängu käigus tehakse nii mitu ringi, kui palju mängijatel kaarte käes oli. Näiteks, kui mängijad alustasid 5 kaardiga, tehakse kokku 5 mänguringi ning iga mängija saab 5 korda karakteristiku valida. Võidab see, kellel on mängu lõpuks käes kõige rohkem kaarte.

Materjal: kivipaberArendatud ja toodetud Eestis