Kui sa loeksid iga päev 5 lehekülge raamatut, siis mitu lehekülge jõuaksid sa nädalaga ehk 7 päevaga loetud? Aga 4 nädalaga? Õpi selgeks korrutustabel ja saadki teada!

Läbi müüdud

Komplektis sisaldub

  • 1 poster (410mm x 680 mm). Materjal: lamineeritud paber*
  • 108 magnetit. Materjal: lamineeritud paber* + 1mm köitepapp* + magnet
  • Puuvillane hoiustamiskott magnetitele

* FSC , elementaarkloorivaba, mänguasjade ohutussertifikaat, raskemetallivaba, toidu ohutussertifikaat

Kuidas korrutustabeli komplekti kasutada?

1. Kinnita poster Nupu magnettahvlile.     

Postri saad paigutada ka muudele magnetilistele pindadele. NB! Piltidel olev raam (magnettahvel) ei kuulu komplekti.

2. Paiguta magnetid postrile sobivasse kohta.

3. Magneteid saad hoiustada komplektis leiduvas puuvillases kotis.

4. Postreid saad hoiustada Nupu õppetahvli tagumisel küljel. Nii saad mugavalt komplekte vahetada või kasutada tahvlit vahepeal ka joonistamiseks või märkmete tegemiseks.


Magnetiline korrutustabel on hea vahend kinnistamiseks. Esmalt saad vaadata tehet, otsida tabelist tehte õige vastuse ning tehte sellele asetada. Seejärel, kui tehted on vastuste peale asetatud, saad uuesti vaadata tehet, öelda õige vastuse ning tehtemagnetit tahvlilt eemaldades kontrollida, kas vastus oli õige. Kõikide ruutude katmise ülesanne tekitab lastes hasarti ning sel viisil jääb korrutustabel kergesti pähe.

Jaga oma nupukaid tegemisi ja saavutusi
Hoiatus! Sisaldab väikeseid osakesi. Lämbumisoht. Kasutada ainult täiskasvanu otsese järelevalve all. Hoida magneteid alla 3-aastastele lastele kättesaamatus kohas. Sisaldab magneteid. Allaneelatud magnetid võivad soolestiku külge jääda ja põhjustada tõsiseid vigastusi. Magnetite allaneelamise korral pöörduda koheselt arsti poole.

Toodetud Eestis